BLADGAAF WERKEN OP WOL
WANNEER
Zaterdag 4 maart
of
Vrijdag 10 maart
of
Zaterdag 3 juni
HOE LAAT
9.00 uur tot 17.00 uur
BIJDRAGE
BLADGAAF WERKEN OP WOL
€ 111.00
Inclusief;
Verzorgde lunch, drankjes en hapjes.
Exclusief;
Bladgaaf materialen pakket
Afhankelijk wat je wilt maken
Bladgaaf woonkussen € 44.00
Bladgaaf wandobject € 44.00
Bladgave sjaal € 50.00
In het pakket zit de wol en de zijde (voor proeflap en groter werkstuk), bladgaaf recept en Landscape verfpoeders naar eigen kleurvoorkeur.
Je zal de PDF stap voor stap beschrijving ‘BLADGAAF WOONKUSSEN’ ontvangen.
Voor aanvang ontvang je een lijst met goede print bladeren.
Welke kleuren mogen het zijn?
Geef je 2 favoriete kleuren door waar je mee wilt werken
(zie bij de Landscapes op deze site).
BLADGAAF WERKEN OP WOL
SJAAL of WOONKUSSEN of WANDOBJECT
‘Wat is dit gaaf!’
Deze dag ga ik jullie meenemen door het bladgave proces van vilten en printen met bladeren. Dat betekent dat je 2 creatieve processen zult doorlopen.
In de ochtend
De wol ondergrond waarop je gaat printen doet er zo toe. In de ochtend ga je bezig met het vilten van de witte wol ondergrond. Op de gevilte ondergrond (groter werkstuk en proeflap) zal je gaan printen met bladeren. De bladgave proeflapjes gaan alvast in de stoomketel.
Met zorg bereidde lunch
Ook de smaakjes voegen iets toe aan deze dag. Laat het je lekker smaken.
In de middag
Het uitpakken van de proeflapjes doen we gezamenlijk, juist van elkaar kunnen we zoveel leren. De verdere dag heb je de tijd voor het zorgvuldig leggen van de bladeren, spelen met de kleurtjes en het bundelen van je groter werkstuk. De bundels gaan in de stoomketel en dan is het wachten. Laat de natuur zijn werk maar doen.
Ik wil van je vragen om open te staan voor nieuw en voor dat wat wil ontstaan. Dat geeft ruimte voor onderzoek en leren van je eigen ervaringen. Het zou zomaar eens een pracht ervaring kunnen zijn.
Je hoeft geen ervaring te hebben om mee te doen. Voor iedereen zal het een vernieuwende manier van werken zijn.
‘Plezier wil gedeeld worden en blijdschap wijd en zijd verspreid.
En dat is zo gunnen!’